یو پی اس برای دوربین مدار بسته

یو پی اس برای دوربین مدار بسته

۱۳۹۹ ۱۸ دی
0 نظر ثبت شده

دوربین مدار بسته (CCTV) بخش مهمی از سیستم امنیتی اکثر مشاغل و حتی خانه ها را تشکیل می دهد و مهمتر اینکه این دوربین ها برای عملکرد بهتر به یک منبع تغذیه ثابت یا یو پی اس نیاز دارند تا بتوانند 24 ساعته به کار خود ادامه دهند و وقایع را ضبط کنند. به همین دلیل وجود منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) برای تأمین برق مداوم سیستم دوربین مداربسته در صورت قطع برق شبکه یا اختلالات موجود در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نصب سیستم های برق پشتیبان مانند یو پی اس UPS برای اطمینان از ضبط 24 ساعته و هفت روز هفته برای سیستم های دوربین مداربسته امر غیر قابل انکار و بسیار حیاتی می باشد.

 

اهمیت داشتن یو پی اس برای سیستم های مداربسته

 

بدون نصب سیستم UPS ، قطع برق یا نوسانات و اسپایک در جریان برق اصلی منجر به از خاموش شدن سیستم دوربین مداربسته می شود که این هم باعث می شود دوربین ها کار نکنند. یک سیستم UPS با تأمین برق تمیز و بدون اختلال و بدون وقفه و با فیلتر کردن نوسانات و اعوجاج و اختلال در برق و نگه داشتن آن در سطح پایدار و سالم در هنگام قطع شبکه اصلی یا قطع و وصل برق، به تجهیزات دوربین مدار بسته انعطاف پذیری می بخشد و باعث می شود دوربین ها همچنان به کار خود ادامه دهند و 24/7 بصورت آنلاین باقی می مانند.

 

 

 

چگونه یک سیستم UPS به تجهیزات دوربین مدار بسته متصل می شود؟

 

سیستم UPS بین برق اصلی و سیستم DVR دوربین مدار بسته قرار می گیرد (دستگاهی که تمام ویدئو در آن ضبط ، ذخیره و مدیریت می شود و دوربین های مداربسته به آن متصل همی شوند.) در هنگام معمول، شبکه اصلی ، برق دوربین های DVR و CCTV و همچنین برقجهت شارژ باتری های UPSرا تامین می کند. اما در صورت قطع یا اختلال در منبع تغذیه اصلی یو پی اس به طور خودکار برق سیستم دوربین مدار بسته شما را در آن واحد تامین می کند و برق تمیز سالم و ایمنی را در اختیار تجهیزات مصرف کننده شما قرار می دهد.

 

سیستم های UPS توصیه شده برای تجهیزات دوربین مدار بسته

 

سیستم های UPS برای تجهیزات دوربین مدار بسته باید ساده ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشند. یو پی اس های لاین اینترکتیو مانند یو پی اس هاس سینوس لاین یا یو پی اس های آنلاین نیروسان بسیار مناسب و  ایده آل هستند.

 

برای مطالعه بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://powercontrol.co.uk/applications/cctv/

 

نظرات کاربران
نظر خود را در این باره بنویسید